Bidon Off Road

29,00 zł
Brutto

Bidon turystyczny o pojemności 500 ml. Korpus bidonu wykonany z aluminium, nakrętka z karabińczykiem umożliwiającym przypięcie np. do plecaka/szlufki.

Pojemność
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Bidon turystyczny o pojemności 500 ml. Korpus bidonu wykonany z aluminium, nakrętka z karabińczykiem umożliwiającym przypięcie np. do plecaka/szlufki.

Grube ścianki są bardzo wytrzymałe i dobrze trzymają ciepło. Ogromnym plusem jest duży karabińczyk, który pozwala nosić bidon "pod ręką" nie zajmując dłoni oraz dając możliwość korzystania z niego w dowolnej chwili bez konieczności wyjmowania go z plecaka czy torby.

Bidon posiada nadruk sublimacyjny, wypalany w wysokiej temperaturze, dzięki czemu wtapia się w ścianki i jest nie możliwy do zdrapania. Wysokiej jakości wykonanie daje pewność dobrze wydanych pieniędzy i trafnego zakupu, nadruk cechuje się pięknymi, nasyconymi kolorami, produkt jest łatwy w myciu, nadruk jest niezmywalny. 

Na większości produktów w sklepie foto-kubek.pl istnieje możliwość dodawania własnej grafiki lub napisu na odwrocie. W tym celu należy skorzystać z opcji "dostosowywanie produktu" przesyłając do nas swój tekst lub plik graficzny. Grafika powinna być w formacie jpg, png, pdf, o wysokiej rozdzielczości (min. 300 dpi). 

*Nie zaleca się mycia w zmywarce.
  • Pojemność: 500 ml
  • Wysokość: 180 mm
  • Średnica: 65 mm
  • Kolor: srebrny z czarną nakrętką
100 Przedmioty

Zobacz także